Veterný tunel "Testo Flow Edition" 


Milý Testo partner,

spoločnosť Testo SE & Co. KGaA rozšírila svoje portfólio merania rýchlosti prúdenia vzduchu o nový viacfunkčný merací prístroj Testo 440 s príslušnými sondami na meranie rýchlosti prúdenia vzduchu, ako aj o prietokomer objemového prietoku Testo 420. Preto aj spoločnosť Testo Industrial Services GmbH vyvinula výhradne nový balík pre aerodynamický tunel - "Testo Flow Edition "- v spolupráci s Westenberg Engineering!

Pomocou tohto tunelu budete môcť kalibrovať zariadenie rýchlostných a objemových prietokov od rôznych výrobcov.


Technické údaje:

- Merací rozsah rýchlosti: 0,3…30 m/s
- Merací rozsah objemového prietoku: 275…4.100 m?/h
- Pozri kompletný katalóg


Vaše výhody v skratke:

- Jedno kalibračné zariadenie pre širokú škálu zariadení s rýchlosťou prúdenia vzduchu a objemových tokov rôznych výrobcov
- K dispozícii sú dva referenčné systémy DAkkS kalibrované pre celý rozsah
- Porovnávacie meranie už nie je nevyhnutné
- Tento systém môže byť akreditovaný
- Uvedenie do prevádzky a školenie a / alebo autorizácia odborníkmi z testo Industrial Services (voliteľné)
- Jedinečný pomer cena/výkon
- Možnosť lízingu ( vo vlastnej réžii)


Testo Industrial Services je expert na inštaláciu aerodynamického tunela TIS alebo úplnú autorizáciu laboratória. Naši odborníci sa podieľali na vývoji tohto balíka na mieru a boli vyškolení priamo spoločnosťou Westenberg Engineering.

Objednajte si teraz svoju "Testo Flow Edition" a využite jedinečnú cenu! Táto ponuka je k dispozícii až do 15. októbra 2018. Neváhajte a kontaktujte nás priamo pre ďalšie informácie alebo individuálnu ponuku.


S pozdravom,

Ing. Dušan Kiseľ, CSc.


domov     profil spoločnosti     ponuka prístrojov     testo     vega     list magnetik     kalibrácie     cenník     kontakt