Veľtrh EloSys 2011  Veľtrh EloSys 2011

Čas a miesto konania: 11.10. - 14.10. 2011, Výstavisko T MM, a.s., Pod Sokolicami, Trenčín

Vo svojom stánku C114 v hale P10 sme pre návštevníkov veľtrhu ELOSYS 2011 pripravili množstvo noviniek a zaujímavosti zo sveta meracej techniky. Jednou z nich je nová termografická kamera testo 885 ( obr.), ktorá je spoľahlivým nástrojom pre okamžité zistenie porúch a tým aj úsporu nákladov v priemyselných aplikáciách. Táto kamera s vynikajúcou optikou a detektorom s rozlíšením 320x240 bodov je vybavená mnohými úplne novými funkciami pre pohodlnú a detailnú analýzu v oblasti priemyselnej termografie.
Medzi ďalšie novinky patril aj výkonný analyzátor spalín testo 350 určený pre priemyselné použitie. Vyznačuje sa grafickým displejom a intuitívnou obsluhou. Analyzátor umožňuje realizovať aj dlhodobé merania na všetkých typoch priemyselných spaľovacích agregátov. Ohlas si získal aj nový viacfunkčný merací prístroj testo 480 určený pre profesionálnu analýzu klimatizačných zariadení a pre presné meranie tepelnej pohody v danom prostredí. Návštevníci z priemyselnej praxe si na našom stánku mohli prezrieť aj prevodníky teploty, vlhkosti, teploty tlakového rosného bodu, prietokomery stlačeného vzduchu, najnovšie záznamníky a ďalšie prístroje testo.

domov     profil spoločnosti     ponuka prístrojov     testo     vega     list magnetik     kalibrácie     cenník     kontakt