testo 190/testo 191Nový systém na záznam údajov testo 190 CFR:


Validácia sterilizačných a lyofilizačných procesov s bezkonkurenčnou účinnosťou

Vďaka novému systému na záznam údajov testo 190 CFR od špecialistu na meracie prístroje Testo je teraz možné validovať procesy sterilizácie a sušenia vymrazovaním efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Systém pozostáva z 5 záznamníkov údajov o teplote a tlaku, softvéru, ktorý vyhovuje 21 CFR časť 11 s možnosťami hlásenia a ktoré sú relevantné v súvislosti s auditom, ako aj z 2 kufrov s niekoľkými možnosťami použitia.


Sterilizácia a vymrazovanie sú dôležitými procesmi vo farmaceutickom a farmaceutickom priemysle a majú priamy vplyv na ľudské zdravie. Audit preto tiež kontroluje, či sa potrebné parametre pravidelne zaznamenávajú vo vopred určenom kontexte a bezchybne zdokumentujú počas výroby.


Aby sa táto zodpovednosť brala vážne, spoločnosti musia kvalifikovať svoje sterilizačné a mraziarenské zariadenia podľa špecifikácií a proces validovať. Spoločnosť Testo vyvinula systém, ktorý umožňuje zamestnancom spoľahlivo a ľahko vykonávať tieto veľmi zložité procesy.


Odolný, intuitívny a spoľahlivý - systém záznamníkov údajov testo 190 CFR


Okrem toho, že je presný, systém záznamníkov údajov testo 190 zaujme svojím jedinečným dizajnom: meracia technológia je obsiahnutá v hermeticky uzavretom puzdre z nehrdzavejúcej ocele a batérie sú v samostatnom puzdre z kvalitného plastu. Tento inovatívny dizajn zaisťuje rýchlu a bezpečnú výmenu batérie bez použitia nástrojov - a extrémne robustné a odolné záznamníky zostanú po výmene batérie 100% tesné.


Intuitívny softvér, ktorý je v súlade s 21 CFR časť 11, uľahčuje začiatočníkom aj expertom získať optimálnu podporu počas meracích procesov - od rýchlej konfigurácie a čítania dátových záznamníkov CFR, cez komplexnú analýzu údajov, až po ľahké a relevantné vykazovanie v súvislosti s auditom so spravodlivými niekoľko kliknutí myšou. V jednom validačnom procese je možné načítať až 254 záznamníkov údajov. Z tohto dôvodu už nie je potrebné údaje exportovať do napr. Excelu, aby bolo možné analyzovať hodnoty.


Dva kufre s mnohými použitiami, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, sú vybavené integrovanou jednotkou na programovanie a čítanie. V oboch kufroch je možné súčasne nakonfigurovať a čítať až 8 dátových záznamníkov. Veľký kufor umožňuje uložiť až niekoľko dátových záznamníkov a batérií. Po ukončení vykládky sa záznamy môžu bezpečne a pohodlne ukladať a prepravovať pomocou mechanizmu vykladania aj uskladnenia. Pri najbližšom použití sa denníky môžu okamžite nakonfigurovať bez toho, aby bolo potrebné ich najprv zo čítačky odstrániť. Šetrí to čas a optimalizuje proces overovania.


Správny dátový záznamník pre všetky úlohy


Séria Testo 190 obsahuje 4 záznamníky teploty CFR, testo 190-T1, testo 190-T2, testo 190-T3, testo 190-T4 a jeden záznamník tlaku testo 190-P1. Všetky modely sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a robustného polyéteretherketónu (PEEK). Sú veľmi malé (výška s malou batériou: 40 až 64 mm) a dajú sa bez problémov používať na miestach s obmedzeným priestorom. Ich rozsah merania je od -50 do +140 ° C alebo 1 mbar do 4 bar abs. Senzory sú pevné alebo ohybné a majú rôznu dĺžku (tuhá: 25 mm, 115 mm a ohybná: 775 mm). Jeho senzory je možné nechať prispôsobiť na požiadanie.

testo 190-T1

Obj. číslo 0572 1901
testo 190-T2

Obj. číslo 0572 1902
testo 190-T3

Obj. číslo 0572 1903testo 190-T4

Obj. číslo 0572 1904
testo 190-P1

Obj. číslo 0572 1900Stiahnite si prospekt: testo 190
Viac informácií nájdete na našom e-shope: www.meracie-pristroje.eu
Nový systém na záznam údajov testo 191:


Monitorovanie sterilizácie, pasterizácie a sušenie vymrazovaním s bezkonkurenčnou účinnosťou

Nový systém testo 191 HACCP od špecialistu na meraciu techniku Testo uľahčuje monitorovanie a dokumentáciu teploty a tlaku pri procesoch sterilizácie, pasterizácie a vymrazovania. Systém sa skladá z 5 robustných záznamníkov údajov o teplote a tlaku, ktorých batérie sa dajú rýchlo a bezpečne vymeniť, užívateľsky prívetivý softvér s procesnými a intuitívnymi ponukami, systém hlásenia, ktorý je pripravený jedným kliknutím myši, a kufor s mnohými spôsobmi použitia na čítanie, konfiguráciu a skladovanie.


Aby sa predĺžila trvanlivosť potravín pomocou sterilizácie, pasterizácie alebo sušenia vymrazovaním, musí sa tlak a teplota v rámci týchto procesov navzájom presne prispôsobiť, aby sa neohrozila kvalita a bezpečnosť potravín.


Systémové riešenie spravidla pozostáva z dátových záznamníkov a softvéru na meranie a dokumentáciu. Pri manipulácii s nimi sa však doteraz komplikovalo a pri prenášaní bolo citlivé. Je to hlavne kvôli skutočnosti, že výmena batérií v protokoloch je ťažkopádna. To trvá až 10 minút na logger a použitie skrutkovača a mazanie je viac pravidlo ako výnimka. Vďaka citlivým komponentom zvyšuje každá výmena batérie riziko, že sa osoba dotkne vnútrajška záznamového zariadenia, a preto je záznamník nepoužiteľný.


Prvý na svete, užívateľsky príjemný softvér a kufor s mnohými použitiami


Systém záznamníka údajov Testo 191, certifikovaný podľa HACCP International, tieto problémy rieši predovšetkým profesionálnym softvérom testo 191. Dodáva sa s 400-stránkovým návodom na obsluhu a podrobnými ponukami, ktoré vysvetľujú procesy a umožňujú dobrú vizualizáciu údajov. Správa, ktorú je možné vygenerovať jediným kliknutím myši, umožňuje rýchlu a intuitívnu dokumentáciu nameraných údajov a najlepšie zo všetkých bez nutnosti opakovania a prekonfigurovania parametrov hlásenia.


Po druhé, návrh loggerov uľahčuje prácu manažérom kvality v potravinárskom priemysle: batéria a meracie technológie dátového záznamníka HACCP sa nachádzajú v dvoch samostatných komponentoch. Batériu je možné rýchlo a bezpečne vymeniť jedným otočením prsta bez použitia nástrojov, mazív alebo časovo náročnej výmeny O-krúžkov. Batérie sú k dispozícii v 2 veľkostiach, čo znamená, že veľkosť dátových záznamníkov sa dá ľahko prispôsobiť jednotlivým úlohám merania. Batérie majú dlhú životnosť a atraktívnu cenu.


Dátové záznamníky sa dodávajú v kufri s niekoľkými funkciami, v ktorých je možné dátové záznamníky bezpečne uložiť a súčasne je možné programovať a čítať až 8 dátových záznamníkov.


Správny dátový záznamník pre všetky úlohy


Séria Testo 191 obsahuje 4 záznamníky teploty HACCP, testo 191-T1, testo 191-T2, testo 191-T3, testo 191-T4 a záznamník tlaku testo 191-P1. Všetky modely sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a robustného polyéteretherketónu (PEEK). Sú veľmi malé (výška s malou batériou: 40 až 64 mm) a dajú sa bez problémov používať na miestach s riedkym priestorom. Ich rozsah merania je od -50 do +140 ° C alebo 1 mbar do 4 bar abs. Senzory sú pevné alebo ohybné a majú rôznu dĺžku (tuhá: 25 mm, 115 mm a ohybná: 775 mm). Jeho senzory je možné nechať prispôsobiť na požiadanie.   testo 191-T1

Obj. číslo 0572 1911
testo 191-T2

Obj. číslo 0572 1912
testo 191-T3

Obj. číslo 0572 1913testo 191-T4

Obj. číslo 0572 1914
testo 191-P1

Obj. číslo 0572 1916Stiahnite si prospekt: testo 191
Viac informácií nájdete na našom e-shope: www.meracie-pristroje.eu

domov     profil spoločnosti     ponuka prístrojov     testo     vega     list magnetik     kalibrácie     cenník     kontakt