Chladenie 

Nová generácia meracích prístrojov testo pre údržbu a servis chladiacich zariadení vrátane Bluetooth.
Efektívne aplikácie pre mobilné telefóny alebo tabliet.


Výkonný, presný, komfortný: to sú synonymá pre novú generáciu digitálnych servisných analyzátorov chladenia Testo, ktoré sa stávajú meradlom pre efektivitu. Vrcholom je aplikácia pre bezdrôtové pripojenie mobilných telefónov k novým servisným prístrojom testo 550 a testo 557.

Nový základný model testo 549 s atraktívnym pomerom ceny a výkonu určite presvedčí o výhodách digitálnych analyzátorov chladenia aj doterajších užívateľov analógových tlakomerov.

Bluetooth a App umožňujú užívateľovi nové možnosti komfortnej analýzy a dokumentácie. Obvlášť v prípade neprístupných miest na veľkých zariadeniach je bezdrôtová prenosová technika v kombinácii s App veľké plus v komforte a hospodárnosti.

Konektivita a komfort vďaka App

App spája mobilné telefóny s operačnými systémami Android a iOS cez Bluetooth so servisnými prístrojmi testo 550 a testo 557. Namerané dáta sa dajú pohodlne odčítať na inteligentnom telefóne alebo tablete cez pripojenie App. Užívateľ môže priamo na mieste aktualizovať 60 uložených chladív. Z nameraných dát možno v App vytvoriť správu z merania a odoslať ju e-mailom. Užívateľ tak výrazne šetrí čas a komfortne zvyšuje svoju flexibilitu.Kompletná optimalizácia pre stupňujúce sa požiadavky

App pre nové servisné prístroje testo 550 a testo 557 je jednou z mnohých ďalších inovácií, s ktorou firma Testo znova plní požiadavky trhu a podčiarkuje svoju kompetenciu pre chladiacu techniku. Ďalším vrcholom je externá vákuová sonda na princípe Pirani senzora ( zmena odporu vyhrievaného vlákna vplyvom zmeny jeho teploty pri poklese tlaku vzduchu) pre nové testo 557, ktorú firma Testo vyvinula a ktorá umožňuje veľmi presné meranie vákua.

Nová generácia je robustnejšia než doposiaľ, napríklad vďaka dodatočnému kovovému rámu pre displej. Navyše sú všetky digitálne servisné prístroje odolné voči vode a nečistotám s krytím IP42. Pre ešte bezpečnejšiu obsluhu bola okrem iného zjednodušená navigácia v menu a doplnená automatickými funkciami.

testo 557 tak samostatne zvolí režim vákuovania, ako náhle užívateľ pripojí externú vákuovou sondu. Externá sonda je len príkladom zvýšenej výkonnosti nového servisného prístroja: merací rozsah bol rozšírený do 60 bar a kapacita prevádzky z batérií predĺžená na 250 hodín. V novej generácii servisných prístrojov je uložených 60 bežne používaných chladív.

Pre užívateľov s akýmikoľvek požiadavkamitesto 557 je vhodný ako servisný prístroj pre servis a uvádzanie chladiacich systémov do prevádzky. Testo 550 slúži pre jednoduché servisné práce na chladiacich systémoch. Obidva prístroje disponujú možnosťou zasielať dáta cez Bluetooth do mobilného telefónu, ktoré je možné v App prečítať, vyhodnotiť a dokumentovať. S pomocou tejto App je možný aj reporting pomocou e-mailu.

Digitálny je výhodnejší

Firma Testo s najnovšou generáciou analyzátorov chladenia optimalizovala pomer ceny a výkonu digitálnych servisných prístrojov.
Obzvlášť s prístrojom testo 549 sa firma obrátila na užívateľov, ktorí ešte používajú analógové tlakomery. Okrem atraktívnej vstupnej ceny ocenia technici aj ďalšie výhody prístroja: testo 549 spĺňa všetky každodenné požiadavky chladiarenského remeslá. Užívateľ môže merať rôzne prevádzkové parametre jedným jednoduchým prístrojom a získa kompletný prehľad o stave chladiaceho zariadenia alebo tepelného čerpadla v reálnom čase. Táto rýchla a bezpečná kontrola nešetrí iba náklady na energie - robí prácu tiež výrazne efektívnejšie.

Ľahká detekcia každého úniku

Úniky v chladiacich zariadeniach majú ťažké následky. Stráca sa potrebný chladiaci výkon a v tom najhoršom prípade dochádza k poškodeniu komponentov zariadení - o škodách na životnom prostredí a vzniknutých nákladoch pre Vášho zákazníka ani nehovoriac.Pre vyhľadanie aj tých najmenších únikov ste odkázaní na rýchle a spoľahlivé detektory. Firma Testo pre tieto účely ponúka dva prístroje: testo 316-3 je detektor únikov so všestranným použitím. Vďaka jeho vysokej citlivosti 4 g/a rozoznáte aj veľmi malé úniky, okrem toho sa dá hravo obsluhovať iba jednou rukou. Optický a akustický alarm sa postará, aby Vám zaručene nič neuniklo.

Pre náročných užívateľov sa odporúča prístroj testo 316-4. Aj tento detektor úniku má vysokú citlivosť (3 g / a) a je navyše vybavený funkciou stĺpcového grafu, s ktorým odhalíte miesto maximálneho úniku. Permanentná kontrola senzora sa stará o čo najrýchlejšiu a bezpečnú prácu. Vďaka špeciálnej hlavici senzorov môžete s testo 316-4 pracovať tiež na chladiacich zariadeniach, ktoré sú prevádzkované s amoniakom.

Aplikácia inteligentného telefónu pre analyzátory chladenia testo: budete mobilnejší, flexibilnejší, efektívnejší

Nainštalujte si zadarmo našu App pre Váš inteligentný telefón / tablet (Android alebo iOS) a využite praktické funkcie pre chladiacu techniku. Zjednodušíte si tým prácu okolo chladiacich, klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel!Mobilné: vzdialené sledovanie merania

o Sledovanie merania cez inteligentný telefón / tablet
o Dosah až 20 m vo voľnom priestore (minimálne) cez Bluetooth
o Praktický, keď je miesto merania ťažko prístupnéFlexibilné: zobrazenie nameraných hodnôt v telefóne / tablete

o Zobrazenie všetkých nameraných hodnôt v telefóne už počas merania
o Využitie inteligentného telefónu ako 2. displeja
o Praktický pre nastavovanie systému počas meraniaEfektívne: múdra dokumentácia bez veľkej námahy

o Ukladanie nameraných hodnôt vo Vašom telefóne ako súbor pdf alebo csv
o Zaslanie dokumentácie priamo z miesta merania pomocou e-mailu
o Možnosť vloženia fotografií miesta merania do dokumentácie

- Stiahnite si našu aktuálnu AKCIOVÚ PONUKU:

- Stiahnite si prospekt CHLADENIE 2015
domov     profil spoločnosti     ponuka prístrojov     testo     vega     list magnetik     kalibrácie     cenník     kontakt