Aquatherm Nitra 2013 Medzinárodný veľtrh Aquatherm Nitra 2013

Na medzinárodnom vel?trhu vykurovania, vetrania, klimatizac?nej, meracej, regulac?nej, sanitárnej a ekologickej techniky AQUA-THERM Nitra 2013 spoločnosť K - TEST, s.r.o. predstavila niekoľko noviniek testo.

testo 875i

Termografické kamery testo 875i sú určené na zaistenie profesionálnej stavebnej a priemyselnej termografie. Základný merací rozsah teplôt majú - 20 až + 350°C, ktorý je možné rozlíšiť až do 550°C. Detektor citlivý na teplo má 160 x 120 meracích bodov a s technológiou SuperResolution sa dosahuje až 320 x 240 bodov. Táto technológia zvýši kvalitu termogramov o jednu triedu. Kamery tejto série majú integrovaný digitálny fotoaparát s výkonným LED osvetlením, čím sa okrem termogramu zaznamenáva aj digitálna fotografia objektu pre komfortnejšiu archiváciu a analýzu termogramov. Veľkou výhodou kamier testo 875i je ich intuitívna obsluha a jednoduché spracovanie termografických správ.

Stiahnite si prospekt testo 875i.

Viac informácií o testo 875i nájdete na našej webstránke www.termokamery.nettesto 310 a testo 320

Medzi najčerstvejšie novinky na veľtrhu patrila aj dvojica nových analyzátorov spalín testo 310 a testo 320.
Testo 310 je základný analyzátor spalín pre optimalizáciu spaľovania nových kotlov pri uvádzaní do prevádzky, v servise a pri základnej kontrole. Je to analyzátor s robustnou konštrukciou, jednoduchou obsluhou, rýchlym štartom a predstavuje novú triedu v ponuke Testo.

Stiahnite si prospekt testo 310.

Viac informácií o testo 310 nájdete na našej webstránke www.testo.sk


Testo 320 je analyzátor spalín, ktorý umožňuje analýzu spalín v HD kvalite (Hi Def & Heavy Duty).Využíva mnoho osvedčených vlastnosti série testo 330-LL ako sú grafický displej so spalinovou maticou pre efektívne a jednoduché nastavenie spaľovania. Má pamäť na 500 meraní a komunikuje s PC . Využíva predkalibrované senzory s typickou životnosťou 3 roky. K analyzátoru je možné pripojiť aj externé sondy napr. CO okolia, únik plynu, CO2 a mnoho ďalších. Testo 320 je navrhovaný tak pre základnú kontrolu a nastavovanie všetkých typov kotlov, ohrievačov alebo pecí ale aj pri uvádzanie do prevádzky viac stupňových komplexov alebo systémov s moduláciou.

Stiahnite si prospekt testo 320.

Viac informácií o testo 320 nájdete na našej webstránke www.testo.sk
Na veľtrhu sme predstavili aj celý osvedčený sortiment meracích prístrojov a prevodníkov testo.
domov     profil spoločnosti     ponuka prístrojov     testo     vega     list magnetik     kalibrácie     cenník     kontakt